RN732BTTD2102C10
MFR.Part #
RN732BTTD2102C10
JLCPCB Part #
C3968964
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS