RN732BTTD2101F50
MFR.Part #
RN732BTTD2101F50
JLCPCB Part #
C4344505
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS