RN732BTTD2100A05
MFR.Part #
RN732BTTD2100A05
JLCPCB Part #
C3979675
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS