RN732BTTD20R8B25
MFR.Part #
RN732BTTD20R8B25
JLCPCB Part #
C4052071
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS