RN732BTTD20R0C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD20R0C50
JLCPCB Part #
C3995298
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS