RN732BTTD20R0B25
MFR.Part #
RN732BTTD20R0B25
JLCPCB Part #
C4352951
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS