RN732BTTD2082F100
MFR.Part #
RN732BTTD2082F100
JLCPCB Part #
C4120550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS