RN732BTTD2082C10
MFR.Part #
RN732BTTD2082C10
JLCPCB Part #
C3935642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS