RN732BTTD2082A05
MFR.Part #
RN732BTTD2082A05
JLCPCB Part #
C4000245
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS