RN732BTTD2081F25
MFR.Part #
RN732BTTD2081F25
JLCPCB Part #
C3961906
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.08kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS