RN732BTTD2081A05
MFR.Part #
RN732BTTD2081A05
JLCPCB Part #
C4043016
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.08kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS