RN732BTTD2053F25
MFR.Part #
RN732BTTD2053F25
JLCPCB Part #
C4165810
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS