RN732BTTD2053F100
MFR.Part #
RN732BTTD2053F100
JLCPCB Part #
C4316479
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS