RN732BTTD2052F50
MFR.Part #
RN732BTTD2052F50
JLCPCB Part #
C4289060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS