RN732BTTD2052F10
MFR.Part #
RN732BTTD2052F10
JLCPCB Part #
C4192594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS