RN732BTTD2051A25
MFR.Part #
RN732BTTD2051A25
JLCPCB Part #
C4149795
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS