RN732BTTD2050D50
MFR.Part #
RN732BTTD2050D50
JLCPCB Part #
C4302771
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS