RN732BTTD2033D50
MFR.Part #
RN732BTTD2033D50
JLCPCB Part #
C4127034
Description
-55℃~+155℃ 125mW 203kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS