RN732BTTD2033D25
MFR.Part #
RN732BTTD2033D25
JLCPCB Part #
C3929047
Description
-55℃~+155℃ 125mW 203kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS