RN732BTTD2032F25
MFR.Part #
RN732BTTD2032F25
JLCPCB Part #
C4309463
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS