RN732BTTD2031C25
MFR.Part #
RN732BTTD2031C25
JLCPCB Part #
C4341133
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.03kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS