RN732BTTD2030F100
MFR.Part #
RN732BTTD2030F100
JLCPCB Part #
C3968968
Description
-55℃~+155℃ 125mW 203Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS