RN732BTTD2030A05
MFR.Part #
RN732BTTD2030A05
JLCPCB Part #
C4181369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 203Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS