RN732BTTD2003F50
MFR.Part #
RN732BTTD2003F50
JLCPCB Part #
C4026447
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS