RN732BTTD19R3C50
MFR.Part #
RN732BTTD19R3C50
JLCPCB Part #
C4197634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS