RN732BTTD19R1B50
MFR.Part #
RN732BTTD19R1B50
JLCPCB Part #
C3968914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS