RN732BTTD1983C25
MFR.Part #
RN732BTTD1983C25
JLCPCB Part #
C6277210
Description
-55℃~+155℃ 125mW 198kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS