RN732BTTD1982B10
MFR.Part #
RN732BTTD1982B10
JLCPCB Part #
C4230620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS