RN732BTTD1980F25
MFR.Part #
RN732BTTD1980F25
JLCPCB Part #
C4021225
Description
-55℃~+155℃ 125mW 198Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS