RN732BTTD1980A25
MFR.Part #
RN732BTTD1980A25
JLCPCB Part #
C4112208
Description
-55℃~+155℃ 125mW 198Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS