RN732BTTD1980A05
MFR.Part #
RN732BTTD1980A05
JLCPCB Part #
C4145551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 198Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS