RN732BTTD1963F50
MFR.Part #
RN732BTTD1963F50
JLCPCB Part #
C4272225
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS