RN732BTTD1962F50
MFR.Part #
RN732BTTD1962F50
JLCPCB Part #
C4024660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS