RN732BTTD1962F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1962F25
JLCPCB Part #
C4201377
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS