RN732BTTD1961F25
MFR.Part #
RN732BTTD1961F25
JLCPCB Part #
C4292531
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS