RN732BTTD1960B50
MFR.Part #
RN732BTTD1960B50
JLCPCB Part #
C4106884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS