RN732BTTD1932F25
MFR.Part #
RN732BTTD1932F25
JLCPCB Part #
C4143436
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS