RN732BTTD1931D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1931D100
JLCPCB Part #
C4219177
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS