RN732BTTD1930B10
MFR.Part #
RN732BTTD1930B10
JLCPCB Part #
C4021859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 193Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS