RN732BTTD1913F25
MFR.Part #
RN732BTTD1913F25
JLCPCB Part #
C4316219
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS