RN732BTTD1913B50
MFR.Part #
RN732BTTD1913B50
JLCPCB Part #
C4335880
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS