RN732BTTD1912F100
MFR.Part #
RN732BTTD1912F100
JLCPCB Part #
C4271970
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS