RN732BTTD1912F10
MFR.Part #
RN732BTTD1912F10
JLCPCB Part #
C4001156
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS