RN732BTTD1912B25
MFR.Part #
RN732BTTD1912B25
JLCPCB Part #
C6407367
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS