RN732BTTD1911A05
MFR.Part #
RN732BTTD1911A05
JLCPCB Part #
C3937047
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS