RN732BTTD1910D100
MFR.Part #
RN732BTTD1910D100
JLCPCB Part #
C3976111
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS