RN732BTTD1910C10
MFR.Part #
RN732BTTD1910C10
JLCPCB Part #
C4267022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS