RN732BTTD1910B25
MFR.Part #
RN732BTTD1910B25
JLCPCB Part #
C4240713
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS