RN732BTTD18R7B25
MFR.Part #
RN732BTTD18R7B25
JLCPCB Part #
C4182694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS