RN732BTTD18R0D50
MFR.Part #
RN732BTTD18R0D50
JLCPCB Part #
C4319653
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS